x
Sırala
Görünüm:
STOK: 2
0,00 TL + KDV
STOK: 7
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
STOK: 0
0,00 TL + KDV
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Çanta

Yapılan araştırmalar ve bulunan kanıtlara göre ilk çanta kullanımı Orta Asya bölgesinde olduğu düşünülmektedir. Bulunan hiyerogliflerdeki çizimler onun haricinde kazı çalışmalarında bulunan çantaya benzer eşyalar bu bilgilerin doğru olduğunu kanıtlamaktadır. İlk zamanlarda insanlar göçebe hayatı yaşadığı için yaşamlarında kullanılan ve vazgeçilmez olan eşyaların taşınması için farklı malzemelerin birleştirilerek veya büzülerek kullanıldığı düşünülmektedir. Bu durum çantayı ilk olarak valiz veya bavul şeklinde kullanımına yorumlanmaktadır. Zaman içinde farklı buluşlar sayesinde daha kolay kullanımlı ve kolay taşınabilir modeller oluşturulmuştur. 19. Yüzyıla gelindiğinde çanta üretimi hız kazanmış ve farklı amaçlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Bu amaçlar arasında en yaygın olanlar ise kişilerin yanında taşımaya ihtiyaç duyduğu ürünleri koyduğu modeller ve seyahat esnasında fazla eşyaların götürülmesi gerektiği için kullanılan bavullardır. İhtiyaç olarak ortaya çıkan çantalar medeniyetlerin gelişmesi ve ihtiyaçların artması nedeniyle toplumun vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Günümüzde erkek kadın demeden herkesin evinde veya işyerinde bulunduğu çantalar yine farklı alanlarda kullanılmaya devam etmektedir. Kişilerin özel hayatlarında kullandığı ürünler daha pahalı gösterişli ve farklı özellikte olup, iş yerlerinde veya tanıtım amaçlı kullanılan çantalar ise daha uygun maliyetli ve sadece eşya taşımak için üretilen modeller olmuştur. İş sektöründe kullanılan çantalar arasında yöneticilerin veya pazarlamacıların sıklıkla kullandığı ürünler arasında yine birden fazla özellik barındıran evrak taşıma veya bilgisayar taşıma çantaları da önemli talep görmektedir. Bizde sizler için hazırladığımız promosyon çanta modellerimiz arasında isteklerinizi tatmin edebilecek aynı zamanda firma logolarınızın bulunduğu özel üretim promosyon çanta çeşitleri yer almaktadır. Ev hanımlarının seyahat esnasında, alışveriş anlarında kullandığı promosyon bez çantalar çok fazla tercih edilmesi nedeniyle kişilerle etkileşimi yüksek bir ürün olmaktadır. Aynı etkileşime sahip deri ofis çantaları veya evrak çantaları sıklıkla kullanıldığı için markanızın bilinirliğini hızlı şekilde arttırırken aynı zamanda potansiyel müşterileriniz içinde hızlı iş bağlama taktiği olarak tercih edilmektedir.

Promosyon Çanta Fiyatları

Çantalar kendi arasında birçok farklı ebat ve tasarım olarak modellere ayrılmaktadır. Okullar ve spor alanlarında en çok tercih edilen model sırt çantaları olurken, iş alanlarında tercih edilen model ise evrak veya bilgisayar çanta modelleri olmaktadır. Bunun yanı sıra günlük işler için geniş hacimli bez çantalar insanların sık tercihleri arasında yer almıştır. Cepte taşınamayacak kadar çok olan ufak nesneleri rahat taşıyabilmek içinse mini bel çantaları veya el çantaları tercih edilmektedir. Bu ürünlerin üretim malzemeleri, büyüklük ve ebatları baz alınarak belirli maliyetler çıkarılırken, tamamen dikişli olması nedeniyle promosyon çanta fiyatları ekstra bir maliyet eklemektedir. Tüm bu materyal ve işçilik maliyetlerinin yanında ürünlerin içerdiği özellikler ve kolaylık sağlaması için eklenen aksesuar gibi nedenlerde farklı maliyetler ortaya çıkartmaktadır. Örneğin kablosuz şarj özellikli ve powerbanklı bir el çantası normal bir çanta gibi uygun fiyatlı olmayıp vip ürün kategorisine girerek fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Her bir ürüne ekleyeceğiniz logonuz reklam çalışmanız için önemli bir katkı sağlayacaktır ancak reklam çalışmanız için düşündüğünüz hedef kitlenin yaş ortalaması veya statüsüne göre belirleyeceğiniz bir model çalışmanızın başarısını daha çok arttıracak ve size olumlu geri dönüşler yapılmasını sağlayacaktır. Hazırladığınız çalışmanızın çok fazla etkileşim almasını istiyorsanız uygun fiyatlı modelleri tercih ederek sadece marka bilinirliği çalışması adı altına bir promosyon çanta dağıtımı yapabilirsiniz. Potansiyel müşteri kitleniz için hem marka bilinirliğinizi arttıracak hem de hediye edeceğiniz kişileri memnun edebilecek kaliteli, özellikli ve kullanışlı bir model tercih etmeniz beğenileceği gibi aynı ölçüde firma kalitenizi de herkese yansıtacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.