x
Promosyon

Ufuk Tanıtım Promosyon

1995 yılında kurulmuş olan UFUK TANITIM REKLAMCILIK VE TEMİZLİK ÜR. SAN. TİC.LTD.ŞTİ. PROMOSYON,EŞHANTİON,HEDİYELİK EŞYA ürünleri ile imalat-ithalat ve ihracat yapmaktadır. PROMOSYON,EŞHANTİON,HEDİYELİK EŞYA sektöründe geniş bir bayii ağı ile iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir. UFUK TANITIM PROMOSYON kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir.

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan UFUK TANITIM PROMOSYON bu doğrultuda PROMOSYON sektöründe ilkelerinden taviz vermeden günümüze kadar hizmet sunmaktadır. Geniş bir showroomda sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken,bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında UFUK TANITIM PROMOSYON markasını tercih etmektedirler.

Promosyon Nedir ! . . PROMOSYON ÜRÜNLERİ, PAZARLAMA'nın vazgeçilmez unsurudur.

Promosyon ürünü;

* bir firmanın markalaşmasında,
* bir firmanın kurumsal kimliğini tanıtmada,
* bir firmanın bir ürününün akılda kalıcı, elden düşmeyecek hale getirilmesinde en büyük unsurdur.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ pazarlamanın olmazsa olmazı ve 4. mecrasıdır.

Promosyon ürünleri çok engin bir denizdir.

Promosyon ürünleri kadar, promosyon ürünlerinin kullanım alanları ve zamanları da geniş bir yelpazeye yayılmıştır.

PROMOSYON ÜRÜNÜ KULLANMAK İÇİN DOĞRU ZAMAN NE ZAMANDIR?

KIŞ MEVSİMİDİR ÇÜNKÜ:

Kışın PROMOSYON ÜRÜNLERİ, MARKANIZI VE ÜRÜNÜNÜZÜ, sizi, içeceğinizi, yiyeceğinizi, içinizi ısıtacak; tekstilden, cama; metalden, ahşaba; kozmetikten, plastiğe rengarenk ürünlerle evlere, ofislere, sokaklara, karların arasına taşır. Termoslar, bardaklar, kupalar, polar battaniyeler, sweat-shirtler,; sizi, teninizi soğuğun etkilerinden koruyan; teması kış olan tüm ürünlerin yanı sıra; yeni yılda gününüzü, ayınızı, yılınızı organize edeceğiniz; iş akışınızı not edeceğiniz; özel günleri size hatırlatacak; kırtasiye ürünleriyle, hayatınızın her anını değerlendirmeniz gerektiğini gösterecek masada, duvarda, kolda zamanın kıymetini hatırlatan saatlerle; kış sezonu boyunca markanız ve ürününüz müşterilerinizin üzerinde, ellerinde, ofislerinde, kayakta, sokakta, masada, hep gözler önündedir.

BAHAR MEVSİMİDİR ÇÜNKÜ:

İlk ve son baharda, PROMOSYON ÜRÜNLERİ, MARKANIZI VE ÜRÜNÜNÜZÜ, müşterinizi yağmurdan koruyan şemsiye, şapka, anorakların üzerinde caddelere taşır. Tekstil ürünleri ile, plastik, ahşap, metal ürünlerle logonuzu güneşin ara ara yüzünü gösterdiği, yağmurun zaman zaman ıslattığı sokaklarda gözler önüne serer. Mevsim meyveleri sebzeleri sofralarda yerlerini bulurken, metal, ahşap, cam, porselen, plastik mutfak gereçleri ve aksesuarlarıyla promosyon ürünleri logonuzu evlerin kalplerinin attığı mutfaklara taşır. Baharın renkleriyle ahenk içinde tüm promosyon ürünlerinin üzerinde logonuz ve markanız doğayla buluşur.

YAZ MEVSİMİDİR ÇÜNKÜ:

Yazın, PROMOSYON ÜRÜNLERİ, MARKANIZI VE ÜRÜNÜNÜZÜ , şehirlerde bulduğumuz her yeşillikte yapılan aile ve dost pikniklerine; oyuncaklarla, toplarla, t-shirtlerle, güneş gözlükleri aksesuarlarıyla kozmetiklerle, yelpazelerle deniz kenarlarında çocukların ve büyüklerin eğlence ve dinlenme ortamlarına, yaz ve sıcak temalı ürünlerle, soğutucularla, çantalarla, termoslarla, buz dolaplarının üzerinde dizilecek rengarenk logonuzu sabah, öğlen, akşam serinlemek için dolaba uzanan her elin ilk ulaşacağı mıknatıs açacaklarla mutfaklara taşımaktadır.

VE SON OLARAK HER MEVSİM PROMOSYON MEVSİMİDİR ÇÜNKÜ:

Her mevsim; PROMOSYON ÜRÜNLERİ, MARKANIZI VE ÜRÜNÜNÜZÜ, hayatın içine taşır.

En gözle görünür, en eğlenceli, en renkli, en kullanışlı, en cazip şekilde 7 gün, 24 saat, 12 ay hayatın içinde HEDEF KİTLENİZLE, ÜRÜNÜNÜZÜ VE MARKANIZI İÇİÇE yaşatır.

Promosyon ürünleri kim tarafından kullanılıyor?

Promosyon ürünleri öyle çeşitli ve verimli ki, veriminin farkında olan ve promosyon ürünlerini en yaygın ve etkin şekilde planlı olarak kullanan firmalar promosyon ürünlerinin önemini ve vazgeçilmezliğini özetliyor. Dünya devi yiyecek firmaları; içecek firmaları, otomotiv firmaları promosyonu en sık, en yaygın, en doğru ve en fazla kullanan firma örneklerdendir. Dünyaca tanınan güzellik ve bakım ürünleri üretici ve satıcı firmaları aynı şekilde promosyon ürünlerini çok verimli kullanırlar.

Ancak promosyon ürünlerinin büyüsü ve cazibesi bir başka yerde daha gizli. Dünya devi olmayan, yüksek maliyetli tanıtım ve reklam mecralarını kullanamayan küçük ve orta ölçekli firmaların dikkatine: Firmanızı, markanızı, ürünlerinizi ve emeğinizi tanıtmak için, hedef kitlenizin ürününüze ve markanıza dokunacak kadar yakın olacağı en etkin tanıtım aracı PROMOSYON ÜRÜNLERİDİR.

Promosyon ürünlerinin kullanımı firmanız büyüdükçe, ürün çeşidiniz arttıkça, adınız marka olduğunda da vazgeçilmez olacaktır. Bunun en güzel örneği Türkiye ve dünya devleridir; en büyük firmalar promosyon ve tanıtım ürünlerini en verimli ve en düzenli kullanan firmalardır. Bu da promosyon ürünlerinin gücünün ispatıdır.

Promosyon Ürünleri denildiğinde akla gelen nedir?

Akla ilk çekici, cazibeli, renkli, alımlı, hayatın her alanında kullanışlı, çeşitli ve LOGOLU, firmanın ve ürünün kimliğini taşıyan ve yansıtan ürünler gelmelidir.

Promosyonu ürünlerini çok iyi anlamalı ve doğru tanıtmalıyız.

Promosyon ile ürünlerin çekiciliğiyle beraber firmanızı da ön plana getirerek akılda kalıcı olmasını sağlıyabilirsiniz.

Promosyon ürünleri faydalı, yaratıcı, uygun fiyatlı ve eğlencelidir ve hepsinden önemlisi de gerçekten işe yararlar.

Promosyon ürünleri bir firmanın markalaşmasında, markanın ürünlerinin akılda kalıcı hale getirilmesinde kullanılan araçtır. Dördüncü mecra olan promosyon ürünlerinin fonksiyonu çok büyüktür. Elinizdeki kalemi, ajandayı, anahtarlığı, çakıyı, cüzdanı; başınızdaki şapkayı, fuları, badanayı, boynunuzdaki atkıyı, üzerinizdeki montu, sırtınızda kolunuzda taşıdığınız çantayı, duvarınızdaki- masanızdaki - kolunuzdaki saati, arabanızdaki oto kokusunu, masanızdaki mutfağınızdaki bardak, tabak, buzluk, termosunu, deniz kenarında oynadığınız topu ve daha nicelerini, yani promosyon ürünlerini, fark etmemek atlamak ya da unutmak mümkün değildir.

Promosyon ürünleri, markanızı

* bilinir kılar,
* akılda kalıcı kılar
* cazip kılar.

Promosyon ürünleri hediyelik eşya değildir.

Kimliğinizi, logonuzu hayatın her alanına taşır.

Tanıtımın olmazsa olmaz parçasıdır.

Logonuzu 7 gün 24 saat 12 ay yaşamın içinde ve göz önünde tutar.

Sokakta, evde, ofiste etrafınıza bakın, tişörtüyle, şemsiyesiyle, çantasıyla, şapkasıyla, kalemi, ajandası, anahtarlığıyla, arabanızdaki oto kokularıyla, saatlerle, masanızın üzerindeki her bir kırtasiye ürünü ile, bardaklarla, kupalarla, plaketlerle, logolu dekoratif ürünlerle, dört bir yanımız promosyon ürünleri ile çevrili.

Her markanın, şirketin, oluşumun hatta derneğin bile kendi tanıtımına ihtiyacı vardır. Bu tanıtım için oldukça büyük bütçeler ayrılmakta ve reklam departmanı adı altında büyük maliyetlere neden olunmaktadır. Reklam her marka için vazgeçilmez olup insanların aklında kalabilmeyi ya da bilinmeyen yeni bir firmanın akıllara kazınabilmesi için olmazsa olmaz bir sektördür.


Reklam tanıtım amacı olmakla birlikte tek bir yol ile yapılmamaktadır. Çeşitli reklam alternatifleri mevcut olup bunların başında gelen alternatiflerden biri de promosyon ürünlerdir. Oldukça geniş bir ürün kitlesine sahip olan bu ürünler çeşitli ofis ürün ve malzemeleri olabildiği gibi anahtarlık, usb gibi her alanda da olabilmektedir.


Örnek olarak yine aynı şekilde mutfaklarda da yer alan kupa ve bardakları gösterebiliriz. Anneler günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde ya da yılbaşlarında yeni yılı ya da o günkü anlam ve önemi temsil eden bir yazı ve şekiller ile de yine gerekli amaca ulaşılmaktadır. Tüm ödül törenlerinde ve kişiye özel sunulabilen plaket gibi ürünler de promosyon olmakta kişilere ve firmalara özel olarak gerekli marka logosu, isim gibi bilgiler yanında kullanım amacına uygun şekilde tasarlanarak dizayn edilmektedir.


Tüm ürünlerimizden dilediğinizi seçip sevdiklerinize sadece onların sahip olabileceği şekilde özel ve marjinal bir hediye de sunabilirsiniz. Bu şekilde o mutlu anın ölümsüzleşmesini de sağlayabilir asla unutulmayacak bir sürpriz yapabilirsiniz.


Tanıtım ve reklam önemli bir iştir. Markanızın ya da tanıtımını yapmak istediğiniz şeylerin sadece bir kartvizit ya da kısa sürede çöpe atılan türde ürünlerle yapmayıp büyük maliyetlere girmek yerine kalıcı ve uzun süreli amaca hizmet edebilecek şekilde ürünler vasıtasıyla yaparak büyük bir geri dönüş sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.