x
Promosyon Kalem

Hangi sektörde hangi işle uğraşırsak uğraşalım her an ihtiyaç duyulan ürünlerin başında kalemler gelir. İhtiyaç anında kim kullanırsa kullansın küçük olmasına rağmen oldukça dikkat çekici olan kalemlerin üzerindeki logo ve yazılar hemen dikkat çeker. Böylece tanıtım amacına ulaşmaktadır ve bu gün boyu olduğu gibi yeni günlerde de devam ederek amacına uygun hareket eder.


Bu yüzden promosyon olarak seçilen ürünlerin başında gelen ürünlerden biri de kalemlerdir. Kullanımı kolay, hafif ve ufak boyutu yanında maliyeti de uygun olduğundan neredeyse tüm firmaların küçük büyük marka demeden herkesin mutlaka promosyon kalem sahibi olduğunu görürüz. Oldukça etkili bir tanıtım ürünü olduğundan herkes başka ürünlerin yanında mutlaka kalemleri de tercih etmektedir.


Tek ve standart bir kalem olabildiği gibi çeşitli renk seçenekleri ile zenginleştirilebilir ya da daha özel bir platformda set halinde bir sınıf üst kalite de üretilebilmektedir. Özel kutularında şık tasarımlara sahip olarak üretilmiş olan bu kalemler en iyi reklam ve tanıtım araçlarından biri olma özelliğini daima koruyacaktır.


Günün teknolojisine ayak uydurabilen ve tablet pclerde dokunmatik ekrana temas sağlayabilme özelliğine sahip arka kısmı içinde barındıran kalemler de yine modern ve estetik olup günümüzde yerini almaktadır. Çeşitli video şeklinde ders anlatımı yapan öğretmenler ya da her türlü iş hayatındaki sunumlarda slayt gösterilerinin çok daha profesyonel olabilmesi adına anten uçlu ve slayt atlatmaya yarayan dizayna sahip olarak özel üretilen kalemler vasıtasıyla da kullanım kolaylığı yanında yine tanıtım en iyi şekilde amacına ulaşmaktadır.


Aynı şekilde yine sunum ya da ders anlatımında oldukça etkili olan ve lazer ışığa sahip lazerli kalemler ile de gün içinde kişisel ihtiyaçlar giderilirken marka reklam ve tanıtımı da yine en başarılı şekilde yerine getirilmektedir.


Tüm promosyon kalem setleri için tıklayın.


Promosyon Plastik Kalem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.