x
Promosyon Saat

İş yerlerinin demirbaşları gibi tüm çalışma alanlarında bir olmazsa olmaz da saatlerdir. Her ne kadar hepimizin kol saatleri olsa da mutlaka bir iş yerinde hatta evlerimizde bile birden fazla odada duvar saati bulunmakta ve herkesin istediğinde kolayca zamanı takip edebilmesi adına duvarları saatler süslemektedir. Tabi bu da beraberinde saatlerin ve zaman takibi kavramının önemini vurgulamakta buna dayalı olarak tasarlanan promosyon saat seçimi de tanıtım amacı için oldukça uygun olmaktadır.


Neredeyse tüm iş yerlerinde kullanılan duvar saatleri promosyon ürün olmakta ve kendi reklamlarını yaptıkları büyük firmalar yanında tüm esnaf ve daha ufak iş yerlerinde ise duvar saatleri aracılığıyla başka firmalar kendi reklamlarını başka yerlerde devamlı ve ücretsiz olarak sergileyebilmektedirler.

Promosyon Saat ve Promosyon Duvar Saatleri
Promosyon olarak ele alındığında ürünlerimiz duvar saati ile sınırlı kalmayıp kol saati çeşitleri ile de oldukça etkili olacak şekilde tanıtım için tasarlanıp üretilmekte yine aynı şekilde cep saati örnekleri de sunulmaktadır. Özel günlere hediye tasarlaması adına da güzel bir seçenek olmasından dolayı özellikle kol saatleri de oldukça etkili bir hatırlatıcı sayılmaktadır.


İç kapağa isim, logo, yazı yazılabilme seçeneğinden dolayı cep saatleri mükemmel bir anı koruyucu olarak görülmekte zamanı ölümsüzleştirebilme adına oldukça etkili bir tercih nedeni olmaktadır. Diğer yandan duvar saatleri de kol saatlerinde olduğu gibi zengin bir alternatife sahip olup her renk ve modelde üretilerek standartlarla sınırlı kalınmamıştır.


İş yerlerinizdeki dekorasyona uyum sağlayabilmesi adına çeşitli renk ve modellerde üretilerek herkesin isteğine ve ihtiyacına uygun olabilecek şekilde kurumsal ürünler de sunulmaktadır. Hepsi birbirinden şık ve estetik olan promosyon saatlerin tamamı kaliteli ve oldukça hoş tasarımlara sahiptir.

Promosyon saat ve saatler konusunda yurt dışı ithalat ihracatımız, kurumsal, kaliteli, garantili ve baskılı ürün çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.  Bir sürü promosyon saat çeşidimiz arasından firmanızı en iyi yansıtacak olanı seçebilir ya da müşterilerinize en özel olanı sunmak isteyebilirsiniz.  İhtiyacınız her ne ise biz sizin sonuna kadar yanınızdayız.

Tüm promosyon saatler için tıklayın.

Promosyon Saat

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.