x
Sırala
Görünüm:
STOK: 91
359,00 TL + KDV
STOK: 84
179,00 TL + KDV
STOK: 529
89,00 TL + KDV
STOK: 154
149,00 TL + KDV
STOK: 1
276,00 TL + KDV
STOK: 71
276,00 TL + KDV
STOK: 163
276,00 TL + KDV
STOK: 53
276,00 TL + KDV
STOK: 211
139,00 TL + KDV
STOK: 696
129,00 TL + KDV
STOK: 815
135,00 TL + KDV
STOK: 893
149,00 TL + KDV
STOK: 18
115,00 TL + KDV
STOK: 4
100,00 TL + KDV
STOK: 10
140,00 TL + KDV
STOK: 0
276,00 TL + KDV
STOK: 0
276,00 TL + KDV
STOK: -32
0,00 TL + KDV
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Promosyon Plaket

Plaket, bir alanda veya çalışma üzerinde yeterli tecrübeyi edinip o alanda başarıya veya ilklere imza atan kişileri onurlandırma ve ödüllendirme amacıyla hediye edilen nesnelerdir. Tarihi çok eski olmamasına rağmen plaketler yakın geçmiş zamanda medeniyetlerin ve toplumların gelişmesine, büyümesine katkı sağlayan kişilere hediye edilmesi ve o kişiyi toplum nezdinde onurlandırmak istenmesiyle ortaya çıkmıştır. Önceki zamanlarda sadece liderler tarafından verilen ödül nesneleri günümüzde birçok kurum ve kuruluş tarafından alanında başarılı olan kişilere dağıtılmaktadır. Aynı zamanda plaketin bir diğer amacı ise kişiyi onurlandırmanın yanı sıra yakalamış olduğu motivasyon ve başarıyı devamlı olarak sürdürebilmesi için o kişiye kattığı değer ve motivasyon duygusudur. Promosyon plaket ise tarafımızda birçok farklı özellikte ve tasarımda olup reklam çalışmaları için önemli bir konuma sahiptir. Firma isimlerini insanlara duyurmak ve potansiyel müşteri kitlesini faaliyete geçirmeyi hedefleyen şirketler çalışmak istediği kişi ve kuruluşlara plaket dağıtarak onları onurlandırmak ve sektörleri içinde değerli olduklarını hissettirmek istemektedir. Bu da kampanya çalışmalarında olumlu sonuçlara ve geri dönüşlere neden olmaktadır.
Promosyon plaket kullanılan alanların bazıları ise bilim ve teknolojiyle iç içe olan eğitim ve araştırma kurumlarıdır. Proje veya üzerinde çalışılan alanlarda başarı sağlayan, kendini gösteren ve çalışmaları sonucunda kendilerine veya çalıştıkları kurumlara önemli geri dönüşler oluşturan kişilere genellikle başarılarını ortaya koymak ve kamuoyuna yansıtmak amacıyla promosyon plaket modelleri hediye edilmektedir. İçinde yer alınan sektöre ithaf edilebilecek ve bağdaştırılabilecek promosyon plaket modelleri tercih edilerek aynı zamanda kendi reklamlarını da yapmak istemektedirler. Kişi ve kurumlar hediye etmek istediği modeller üzerine farklı tekniklerde gösterişli, okunaklı ve kullanılacak ortama dekorasyon olabilecek ürünleri öncelikli olarak tercih etmek istemektedir. Plaket üzerine ilk olarak görünür ve okunaklı şekilde dağıtan kişinin adı veya logosu eklenir altına hediye edilecek kişinin ismi ve soyadı eklenir. Altına ise kişi veya kurumun o kişi için düşünceleri ve başarılı olduğu alan bilgilerini içeren tebrik mesajı eklenmektedir. Genellikle en alt kısma ise layık görülen tarih eklenme yapılır ve tüm tasarım ve çalışma bir bütün içinde güzel görünmesi hedeflenmektedir. Ev veya işyerlerinde sergilenen bu plaketler reklam veya ödüllendirme amacıyla verilse de bulunduğu ortamlarda hediye eden kişiyi veya kuruluşu temsil etmektedir.

Promosyon Plaket Fiyatları

Promosyon plaket fiyatları her üründe olduğu gibi içerdiği özellik, oluşturulduğu malzeme kalitesi veya üretim işçiliği gibi fiyatlandırma kategorileri hesaplanarak ortaya çıkmaktadır. Ancak promosyon plaket fiyatları hazırlanırken iki konu diğerlerine nazaran daha belirleyici ve sonuçlandırıcı olarak görülmektedir. Bunlardan birisi ürünün içerdiği özelliktir. Kimi plaketler sadece ve hiç özelliğe sahip olmasa da, gelişen sanayi sayesinde birçok farklı özellikte üretilen modeller bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak şeffaf arkayı yansıtan özel cam kristaller, özel işçilikli ve oymalı ahşap plaketler, farklı şekillerde üretilen ve işçilikli olan porselen plaketler ve içinde ofislerde kullanılan ürünleri barındıran organizer olarak tercih edilen plaketleri söyleyebiliriz. Promosyon plaket fiyatlarını belirleyen önemli ikinci seçenek ise malzeme kalitesidir. Malzeme kalitesi iyi olan üzerinde desen bulunan veya özel şekillerde üretilen modeller normal ve standart olan modellere göre fiyatı haliyle daha yüksek olmaktadır. Bununla beraber malzeme kalitesinin iyi olması veya üzerinde farklı desenler barındırması aynı oranda bir ürün için ayrılan işçilik zamanını da otomatik olarak arttırmakta ve daha uzun üretim süreleri ortaya çıkarmaktadır. Bu kriterler fiyatların belirleyici rolündeki en önemli noktalar olmaktadır. Ayrıca promosyon plaket fiyatları içinde ufak da olsa dalgalanmaya sebep oluşturabilecek bir diğer konu ise baskı tekniğidir. Üretilen her plaket kullanılan malzemesi nedeniyle her baskı tekniğine maalesef uygun değildir. Koyu renkli işçilikli veya düz yüzeye sahip olmayan plaket modellerine uv baskı tekniği uygulanamazken, lazer baskı tekniği ile hedeflenen baskı kalitesine kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylece ürünün baskı için elverişli olup olmadığı bir adet için harcanan baskı zamanı gibi konularda promosyon plaket fiyatları üzerinde değişkenlik olmasını sağlayan nedenlerden olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.